Movies
Ratings
62
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0