Movies
Ratings
577- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5- RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 3.0- The PlotRated ★ 1.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0