Movies
Ratings
406
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Showing UpRated ★ 3.5