Titles you rated

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0