Titles you rated
- RushRated ★ 5.0
- JoowangRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 5.0