Series
Ratings
213- Shop of the LampRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
When the Weather is FineRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5