Titles you rated
- A House of DynamiteRated ★ 3.5
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0- Caddo LakeRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.0
HypnoticRated ★ 2.5
EmperorRated ★ 3.0- The TunnelRated ★ 4.0
To Those Who Were Not ProtectedRated ★ 3.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Poupelle of Chimney TownRated ★ 3.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 3.5- Carry OnRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0