Titles you rated
The Nun IIRated ★ 4.0- DogRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5- TrollRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0