Titles you rated
- The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
- BodiesRated ★ 4.5
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
- The Book of Boba FettRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The ExpanseRated ★ 3.5
The ExpanseRated ★ 4.0
The ExpanseRated ★ 3.5
The ExpanseRated ★ 4.0
The ExpanseRated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.5
Dr. BrainRated ★ 4.0- HappinessRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5