Movies
Ratings
354
PipelineRated ★ 5.0
Ip Man: Kung Fu MasterRated ★ 5.0
Thank you, all : Kim Ho Joong's First Fanmeeting MovieRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 1.5- Super StarRated ★ 4.0
- IntrudersRated ★ 4.5
A Nightmare on Elm Street 3: Dream WarriorsRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm Street: The Dream ChildRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream MasterRated ★ 5.0
Freddy's Dead: The Final NightmareRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.5