Titles you rated
The SuspectRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0- PapermanRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5