Movies
Ratings
299
Judge DreddRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5- Romantic DebtorsRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.5
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.0