Movies
Ratings
231
Lone SurvivorRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
VexilleRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Treasure PlanetRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
LawlessRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0