Movies
Ratings
850
Black BagRated ★ 3.0- Jay KellyRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5- Train DreamsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 2.0