Movies
Ratings
1552
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Doctor Who: Joy to the WorldRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Lost in StarlightRated ★ 3.0
- Your LetterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0