Titles you rated
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0- Steel RainRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0