Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.5
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5