Movies
Ratings
1348- Sound of FallingRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Pretty CrazyRated ★ 0.5
- The World of LoveRated ★ 4.5
- The InformantRated ★ 1.0
- The First RideRated ★ 0.5
BugoniaRated ★ 3.0- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- BossRated ★ 0.5
Taipei StoryRated ★ 4.0
The TerrorizerRated ★ 4.0
LeeRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.0
- The Great ArchRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
- MaterialistsRated ★ 2.0
The Bad GuysRated ★ 3.0