Titles you rated
FallRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 1.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 1.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
PhantomRated ★ 2.5
Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 2.5

John WickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 1.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 1.0