Movies
Ratings
106
Spirited AwayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0