Series
Ratings
22
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- The Pursuit of LoveRated ★ 4.5
DamoRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5