Titles you rated
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0