Series
Ratings
56
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5