Series
Ratings
54- AdolescenceRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- ShōgunRated ★ 5.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5- LTNSRated ★ 3.5
- Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo TrialRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
TehranRated ★ 4.5
Foundation Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0