Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- The Interest of LoveRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
- EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0