Series
Ratings
29
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 3.5- Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0