Titles you rated

Damn Good CompanyRated ★ 5.0- War of the WorldsRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- DevsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.0
Three KingdomsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0