Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0