Series
Ratings
37
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Yona of the DawnRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0