Series
Ratings
46- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
- ExceptionRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- The SummerRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5