Titles you rated
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
B: The BeginningRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Jupiter's LegacyRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5