Series
Ratings
89
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5- Star's EchoRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 5.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 4.5
BeybladeRated ★ 4.5
GunbusterRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0- EBS Space SympathyRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Love and LiesRated ★ 5.0