Series
Ratings
14
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0