Movies
Ratings
271
The MartianRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5- LavaRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0