Movies
Ratings
514
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5- War MachineRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5- AccusedRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 4.0
MoonedRated ★ 3.0
IFRated ★ 2.5
The Watermelon WomanRated ★ 1.0
Student of the YearRated ★ 2.0
CaramelRated ★ 1.0
Chennai ExpressRated ★ 5.0
Bang Bang!Rated ★ 5.0
Om Shanti OmRated ★ 4.0- DilwaleRated ★ 3.0
Happy New YearRated ★ 4.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0