Series
Ratings
224- Kujo no TaizaiRated ★ 4.0
- Mercy for NoneRated ★ 0.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.5- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- What If...? Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 2.5- Youn's KitchenRated ★ 2.5
- Running ManRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0