Series
Ratings
223
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 1.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 2.5
Fire ForceRated ★ 1.5
Hi Score GirlRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
When They Cry: KaiRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 3.5
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 3.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0