Series
Ratings
43- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- SANCTUARYRated ★ 2.0
- Fever Pitch! The Rise of the Premier League Season 2Rated ★ 4.0
- Fever Pitch! The Rise of the Premier League Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5