Titles you rated
- Spirits' HomecomingRated ★ 4.5

InsaneRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.0
GeostormRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Steel RainRated ★ 4.0