Titles you rated
White CollarRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 4.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5