Movies
Ratings
213
DAEMUGARated ★ 1.0
AvatarRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0- Project PowerRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 3.0