Movies
Ratings
419
Bee MovieRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0- Sydney WhiteRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 2.0