Movies
Ratings
126
The Lion KingRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0