Movies
Ratings
519
Damien: Omen IIRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 3.5
Lesson in MurderRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
Golden Kamuy MovieRated ★ 1.5
Toy Story That Time ForgotRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 2.0
Fly Me to the Saitama 2Rated ★ 1.0- M3GAN 2.0Rated ★ 1.0
- EdenRated ★ 1.5

Beyond UtopiaRated ★ 2.5
CandymanRated ★ 1.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0