Series
Ratings
29
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
ClariceRated ★ 5.0
ShirobakoRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Initial D: Second StageRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5- Rated GRated ★ 3.5