Movies
Ratings
16
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0