Movies
Ratings
558
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
A Long Way DownRated ★ 2.5
City IslandRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0- The BachelorsRated ★ 2.5
What Maisie KnewRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
LaggiesRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 2.5
It BoyRated ★ 2.5
...ingRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0