Movies
Ratings
234
Saw IIRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 5.0