Titles you rated
- What If...? Season 2Rated ★ 1.5
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0- JoeyRated ★ 2.0
JoeyRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0