Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5- MapadoRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0- Diary of JuneRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5